Rodzaje masaży

1. Masaż gorącymi kamieniami. Terapia kamieniami ma dobroczynne działanie dla emocji - pomaga się uporać z negatywnymi skutkami stresu, bezsennością i depresją - działa głęboko relaksująco. Ciepło, które płynie z kamieni, rozluźnia napięte mięśnie, dzięki czemu krew zaczyna szybciej krążyć.

2. Masaż bańkami chińskimi. Masaż bańkami jest specjalną formą, związaną z silniejszym ukrwieniem tkanek w obszarze poddanym zabiegowi i ich lepszym odżywieniem. Masaż bańkami działo ujędrniająco na skórę, antycellulitowo, wspomaga proces odchudzania się, rozbija tkankę tłuszczową, odpręża, relaksuje oraz łagodzi napięcia i stresy. 

3. Zabieg i masaż miodem. Miód używany do masażu poprawia odżywienie tkanek, wygładza i poprawia wygląd skóry.Z masłem kakaowym stanowi odżywczą maseczkę dla ciała i ucztę dla umysłu. Skóra staje się jedwabista, odżywiona i zrelaksowana. Największym atutem masażu na miodzie jest jego działanie wyszczuplające, antycellulitowe i modelujące.

4. Masaż relaksacyjny dłoni i stóp. Masaż ten bazuje na chwytach oraz technikach, które wpływają kojąco na organizm. Są to spokojne i rytmiczne ruchy. Masaż relaksacyjny polega na odpowiednim wykorzystaniu określonych ruchów w celu rozluźnienia napięć i zrelaksowanie masowanego.

5. Masaż antycellulitowy. To zespół technik dobieranych w celu usprawnienia krążenia całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany. Masaż ten sprawia, iż komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra staję się gładsza, bardziej napięta, jędrna i sprężysta.

6. Masaż stemplami ziołowymi. Jest bardzo skuteczną metodą na pozbycie się tkanki tłuszczowej, wygładzenie i odżywienie skóry. Sekretem stempli jest ich odpowiednio dobrane wypełnienie. Działa kojąco na psychikę.

7. Zabieg i masaż czekoladowy. Czekolada to źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na melancholię. Zabieg i masaż czekoladowy to zarówno działanie na ciało jak i na umysł. Efektem masażu czekoladą jest aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekolady.

8. Zabiegi wyszczuplające: 
- body wrapping - jest to zabieg polegający na owijaniu ciała posmarowanego odpowiednim preparatem specjalną folią. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi, a przez to wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu oraz poprawa stanu skóry
- masaż bańką chińską - przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia przedostanie się preparatów wyszczuplających w głąb skóry, stosowanych po zabiegu.

9. Masaż kosmetyczny twarzy. Masaż twarzy jest idealny dla Pań spragnionych twarzy gładkich i pozbawionych zmarszczek. Ważnym czynnikiem jest relaks i odprężenie towarzyszące umiejętnemu zabiegowi, który po ciężkim, męczącym dniu, gdy boli nas głowa, wydaje się być czymś wprost wymarzonym. Masaż kosmetyczny zapobiega zwiotczeniu mięśni i utrzymuje ich elastyczność. Skóra jest bardziej jędrna.

10. Masaż relaksacyjny. Relaks to stan fizycznego i psychicznego odprężenia. Do tej formy masażu stosuje się wszelkiego rodzaju aromatyczne zapachy oraz odprężającą muzykę. Spokojnie i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres jak również zaburzenia koncentracji, depresję czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

11. Masaż ajurwedyjski ABHYANGA. Masaż ajurwedyjski stanowi część tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego. W trakcie jego wykonywania całe ciało jest intensywnie masowane dużą ilością oleju, aby oczyścić organizm z toksyn. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy mają na celu poruszenie zastałej energii i umożliwienie jej swobodnego przepływu. Masaż ten poprawia elastyczność skóry, redukuje stres oraz wycisza.

Peeling

1. Peeling - zabiegi peelingujące.
Złuszczenie skóry jest zabiegiem, który powinien być wykonywany systematycznie, ponieważ zapewni to odpowiednie oczyszczenie, wygładzenie, poprawienie kolorytu i ukrwienia skóry. Peeling odblokowuje zamknięte ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu nie gromadzi się w nich nadmiar sebum, które nagromadzone w porach powoduje powstawanie zaskórników i krostek. Przyśpiesza odklejanie się komórek zrogowaciałej warstwy naskórka, zmiękcza skórę i pobudza ją do pracy a co najważniejsze przedłuża trwałość makijażu.

Dojeżdżam do Klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. 
Kontakt: +48 609 642 809
Copyright 2019 STUDIOEMKA
free website
built with
kopage